512

طراحی بنر مخصوص فروشگاهی اینترنتی

طراحی بنر مخصوص فروشگاهی اینترنتی

وقت آن رسیده است که مروری داشته باشیم به وب سایت های فروشگاهی و طراحی بنر های فروشگاهی در این وب سایت ها . ما در سایت اروم سوغات که یک فروشگاه اینترنتی است از تصاویر زیبایی استفاده کردیم . در این تصاویر سعی کرده ایم که محصولات را به شکلی زیبا و با وضوح مناسب برای بیننده یا مشتریان خود قرار دهیم .

شاید در برخی بخش ها نقاط ضعفی وجود داشته باشد اما نکته اصلی این است که تلاش کرده ایم تصاویری انتخاب کنیم که برای مخاطب از محتوای واقعی محصولات نشان دهد . شاید سایت هایی نظیر دیجی کالا را دیده باشید که قطعا دیده اید و همانطور که مطلع هستید تبلیغات این شرکت بزرگ یا فروشگاه اینترنتی بزرگ زبان زد خاص و عام است . از طراحی بنر های فروشگاهی دیجی کالا گرفته تا تصاویر بسیار زیبایی که در این وب سایت مشاهده میکنیم .

طراحی بنر مخصوص فروشگاهی اینترنتی

وب سایت پارسی طرح ایرانیان در این زمینه چه کاری انجام می دهد ؟

خوب داریم درباره شرکت پارسی طرح ایرانیان صحبت میکنیم . این شرکت سابقه خوبی در حوزه طراحی بنر های تبلیغاتی به ویژه برای فروشگاه های اینترنتی دارد . اگر سری به نمونه کارهای این شرکت بزنیم به خوبی آشکار است که با برندهای بزرگی کار کرده است و توانسته رضایت برند هایی نظیر همراه اول - ایرانسل و ... را جلب کند .

این مجموعه دارای بخش وبلاگ قوی گرافیکی است که مقالات خوبی برای مطالعه عموم قرار می دهد و در این مطالب به جنبه های مختلف طراحی و تبلیغات با نگاه متفاوت و ریز بینانه می پردازد .

برای سفارش طراحی بنر در این وب سایت باید این مراحل را طی نمایید :

1- انتخاب شعار تبلیغاتی تاثیر گذار تا میزان 2 الی 4 جمله کوتاه تبلیغاتی

2- انتخاب سایز و یا محلی که میخواهید در آنجا تبلیغ خود را به تصویر یا نمایش بکشانید .

3- انتخاب رنگ دلخواه 

4-انتقال سلیقه ی خود به طراح مجموعه با استفاده از ارسال یک یا چند نمونه طرح متفرقه !

و این موارد این چنین که بتواند برای ساخت بنر تبلیغاتی فروشگاهی شما موثر باشد .

با ذکر این موارد شما را دعوت تا به این وب سایت مراجعه و خدمات آن ها استفاده نمایید .