Top
باسلوق

باسلوق

باسلوق نوعی راحت الحلقوم میباشد که از دیرباز در شهرهای مختلف آذربایجان و بویژه شهر ارومیه بطور سنتی تهیه میشد.البته باسلوق در اصل  نوعی شیرینی و سوغات مراغه و ملایرو اراک است که در این شهرها تولید می‌شود. برای تهیه این شیرینی از دوشاب (شیره انگور)، نشاسته، مغز بادام یا مغز هستهٔ شیرین زردآلو ، ادویه  و گل محمدی استفاده می‌شود.این باسلوق محصول تولیدی نقل و حلوای شوقی ارومیه میباشد.

توجه مهم : با توجه به عرضه محصولات متفرقه  متعدد در  بسیاری از فروشگاههای عرضه کننده سوغات و ...که بعضا فاقد کیفیت مدنظر ما میباشد عرضه این محصول در حال حاضر متوقف گردیده و صرفا با تماس و اطمینان از موجود بودن کالا و احراز  کیفیت و تولید از سوی برندهای معتبر قابل عرضه خواهد بود.


تماس بگیرید

باسلوق نوعی راحت الحلقوم میباشد که از دیرباز در شهرهای مختلف آذربایجان و بویژه شهر ارومیه بطور سنتی تهیه میشد.البته باسلوق در اصل  نوعی شیرینی و سوغات مراغه و ملایرو اراک است که در این شهرها تولید می‌شود. برای تهیه این شیرینی از دوشاب (شیره انگور)، نشاسته، مغز بادام یا مغز هستهٔ شیرین زردآلو ، ادویه و گل محمدی  استفاده می‌شود.این باسلوق محصول تولیدی نقل و حلوای شوقی ارومیه میباشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 1 نظر برای باسلوق

97/08/26 00:05
باسلق های اورمیه واقعا خوشمزه ان...لطفا موجودش کنید